Spelschema

Division 1 Norra Götaland

IK Rössö Uddevalla – Degerfors IF fredag den 8 april kl. 19:00 

Fridhemsvallen
Slutresultat: 1-0

Division 1 Norra Götaland

Degerfors IF – Lödöse Nygård IK torsdag 14 april kl. 19:30

Stora Valla
Slutresultat: 2-1

Division 1 Norra Götaland

IK Friscopojkarna – Degerfors IF lördag 23 april kl. 15:00

Katebovallen
Slutresultat: 0-0

Division 1 Norra Götaland

Degerfors IF – IFK Hallsberg lördag 30 april kl. 14:00

Stora Valla
Slutresultat: 5-0

Division 1 Norra Götaland

Degerfors IF – Vänersborgs FK lördag 7 maj kl. 17:00

Stora Valla
Slutresultat: 3-3

Division 1 Norra Götaland

Örebro SK – Degerfors IF fredag 13 maj kl. 19:30

Behrn Arena
Slutresultat: 2-0

Division 1 Norra Götaland

Degerfors IF – Säffle SK lördag 21 maj kl. 13:00 

Stora Valla
Slutresultat: 1-0

Division 1 Norra Götaland

Råda BK – Degerfors IF torsdag 26 maj kl. 14:00

Rådavallen
Slutresultat: 0-1

Division 1 Norra Götaland

Degerfors IF – Hertzöga BK fredag 3 juni kl. 19:00

Stora Valla
Slutresultat: 0-0

Division 1 Norra Götaland

Ljungskile SK – Degerfors IF söndag 12 juni kl. 17:00

Skarsjövallen
Slutresultat: 1-2

Division 1 Norra Götaland

Degerfors IF – Trollhättans FK lördag 18 juni kl. 12:30

Stora Valla
Slutresultat: 2-2

Division 1 Norra Götaland

Lödöse Nygård IK – Degerfors IF måndag 27 juni kl. 19:00

Alevi A
Slutresultat: 5-1

Division 1 Norra Götaland

Degerfors IF – IK Rössö Uddevalla söndag 7 augusti kl. 13:00

Stora Valla
Slutresultat: 1-0

Division 1 Norra Götaland

Degerfors IF – IK Friscopojkarna lördag 13 augusti kl. 13:00

Stora Valla
Slutresultat: 3-1

Division 1 Norra Götaland

IFK Hallsberg – Degerfors IF lördag 20 augusti kl. 14:00

Allévallen
Slutresultat: 0-0

Division 1 Norra Götaland

Vänersborg FK – Degerfors IF fredag 26 augusti kl. 19:30

Vänersvallen Nord
Slutresultat: 1-4

Division 1 Norra Götaland

Degerfors IF – Örebro SK lördag 3 september kl. 17:00

Stora Valla
Slutresultat: 0-3

Division 1 Norra Götaland

Säffle SK – Degerfors IF lördag 10 september kl. 14:00

Sporthälla
Slutresultat: 0-2

Division 1 Norra Götaland

Degerfors IF – Råda BK lördag 17 september kl. 14:00

Stora Valla
Slutresultat:

Division 1 Norra Götaland

Hertzöga BK – Degerfors IF lördag 24 september kl. 15:00

Ilanda IP
Slutresultat:

Division 1 Norra Götaland

Degerfors IF – Ljungskile SK söndag 2 oktober kl. 14:00

Stora Valla
Slutresultat:

Division 1 Norra Götaland

Trollhättans FK – Degerfors IF lördag 8 oktober kl. 14:00

Edsborgs IP
Slutresultat:

Scroll to Top