Kontakta oss

Har du frågor eller funderingar kring Degerfors IF?

Varmt välkommen att kontakta oss
 

Degerfors IF

Postadress: Box 17, 693 21 Degerfors
Besöksadress: Stora Vallavägen 4, 693 31 Degerfors
Telefon: 0586-846 40
Bankgiro: 658-8933

Klubbchef

Suzanne Hällström, 070-413 61 52, suzanne.hellstrom@degerforsif.se

Försäljningschef

Leif Olsson, 070-680 79 39, leif.olsson@degerforsif.se

Marknadssäljare
Johannes Weidenhag, 076-006 30 18, johannes.weidenhag@degerforsif.se

Press- och kommunikationschef

Victor Lundmark, 070-990 23 38, victor.lundmark@degerforsif.se

Sportchef

Patrik Werner, 070-604 84 64, patrik.werner@degerforsif.se

Ekonomi / Kansli

0586-846 40, kontor@degerforsif.se

Akademichef

Peter Palmqvist, 070-269 89 41, peter.palmqvist@degerforsif.se

A-lag Herr

Tobias Solberg, tobias.solberg@degerforsif.se
Andreas Holmberg, andreas.holmberg@degerforsif.se

U19

Jesper Swedlund, 073-320 75 96, jesper.swedlund@degerforsif.se
Jonas Svensson (assisterande), 070-695 67 76, jonas.svensson@degerforsif.se

U17

Niclas Mendritzki, 070-355 01 49, niclas.mendritzki@degerforsif.se
Joakim Grandelius (assisterande), 070-265 02 20, joakim.grandelius@bravida.se

U16

Martin Widroth, 070-276 29 33, martin.widroth@hotmail.com
Elias Levi (assisterande), 070-621 24 67, elias.levi@hotmail.com

A-lag Dam

Patrik Werner, 070-604 84 64, patrik.werner@degerforsif.se

 
Scroll to Top